Якщо Ви шукайте рибальські снасті оптом, то ми з радістю вітаємо Вас у нашому риболовному інтернет-магазині «ЭТО». Ми пропонуємо великий вибір якісних снастей, як безпосередньо для самих рибалок, так і для великих і маленьких рибальських магазинів і торгових точок. Наша головна мета - це надання найкращих, відібраних рибальських товарів всіх відомих виробників всім, кому це необхідно і цікаво за найвигіднішими цінами.

Всім, кого цікавить купівля рибальських снастей оптом, ми підготували спеціальну пропозицію на покупку риболовної продукції за оптовими цінами. У нас можна купити прикормку для риболовлі оптом, а також вудки оптом, човни пвх, спінінги, котушки, ехолоти, спальники, воблери, волосіння і багато іншого.

Для отримання доступу до оптових цін на рибальські снасті, необхідно виконати наступні дії:

1. Зареєструйтесь на сайті;

2. Надішліть запит на наш е-mail: info@eto.com.ua У запиті необхідно вказати наступну важливу інформацію, яка допоможе нам підготувати вигідну пропозицію саме для Вас:

- ПІБ;

- Грод в якому ви плануєте реалізовувати продукцію;

- Назва рибальського магазину і адреса;

- Контактний телефон або Viber (для клієнтів з інших країн);

- Транспортна компанія перевізник (Нова Пошта, Делівері, Укрпошта) з яким вам зручніше за все працювати і номер найбільш зручного для вас відділення;

- Якщо вам необхідно надсилати на адресу вкажіть адресу доставки;

- Вкажіть які категорії рибальських снастей для покупки оптом вас найбільш зацікавили.

Звертаємо вашу увагу на те, що наявність контактного телефону в запиті обов'язково. Запити з відсутніми контактними даними не обробляються.

Ми націлені на довгострокові відношення з оптовими покупцями рибальського устаткування, тому зв'язуйтеся з нами без зволікання, і ми завжди зможемо домовитися про сприятливу і взаємовигідну співпрацю!

З повагою, інтернет-магазин "ЭТО"