Наш рибальський інтернет-магазин «ЭТО» займається розповсюдженням якісних риболовних снастей оптом і в роздріб. У нас представлений широкий асортимент снастей на будь рибальський смак - фідерні, поплавкові, коропові та універсальні вудлища, спінінги, всілякі котушки, волосіння, прикормки, приманки, годівниці, намети, човни пвх, ехолоти та багато іншого. Вся продукція в нашому рибальському магазині пройшла відповідний контроль якості і схвалена справжніми рибалками! Однак, якщо куплені в нашому магазині рибальські снасті не підійшли Вам з будь-яких причин, ми завжди готові запропонувати поміняти куплений товар на більш підходящий, або повернути витрачені кошти, при дотриманні умов повернення та обміну.

Умови повернення та обміну продукції, купленої в рибальському магазині «ЭТО»:

1. Рибальські снасті підлягають обміну або поверненню тільки протягом 14 днів з моменту здійснення покупки;

2. Риболовне устаткування, що підлягає обміну або поверненню, має зберегти свій товарний вигляд (наявність непошкодженої упаковки, відсутність пошкоджень на самому товарі, можливість цільової експлуатації товару);

3. Наявність всіх необхідних документів, що підтверджують купівлю рибальських снастей в рибальському магазині «ЭТО»;

4. Повернення або обмін купленого риболовного обладнання здійснюється за рахунок Покупця;

5. Сума повернення купленого рибальського товару дорівнюватиме вартості даного товару на момент оформлення покупки, яка підтверджується відповідним документом, отриманим від представника інтернет-магазину «ЭТО» в момент здійснення покупки.

Бажаємо Вам тільки приємних покупок в нашому інтернет-магазині риболовних снастей «ЭТО» і нехай Ваша рибалка буде дійсно кльовою!